Deset těl a numerologie

Kundaliní jógaDeset těl a numerologie

Jogínská tradice chápe člověka jako mnohorozměrnou bytost tvořenou deseti samostatnými, vzájemně provázanými těly. Jedno je samozřejmě fyzické, tři jsou mentální funkce a zbylých šest jsou energetická těla. Každé přináší své dary, je-li aktivováno. Na druhou stranu, každé do určité míry vypoví službu, ocitne-li se ve stavu oslabení. Jestliže si s vlastními deseti těly porozumíme a posílíme je cvičením a meditacemi, stanou se nástroji, jež vám pomohou dosáhnout nejvyššího naplnění.

Na pochopení funkce deseti těl v našem životě existuje dávno propracovaný číselný systém, zvaný tantrická numerologie, podle nějž jednoduchým výpočtem založeným na datu narození odhalíme zděděné silné stránky a výzvy, se kterými se potýkáme v životě.

Pomocí tohoto systému se přivedeme zpátky do rovnováhy. Pokud nevíme co je špatně, a zároveň víme, že něco špatně je, poté použijme numerologii a příslušná těla, kde máme v životě výzvy. To nám může dát nějaké dobré podměty na zamyšlení a případně vybalancování skrz každodenní praxi. Pokud nám předešlé nepomůže, poté zkusme použít informace o tělech, které získáme v lekcích a zkusme si udělat obrázek o každém těle, a jak se projevuje v našem životě. Pokud najdeme vhodného adepta, poté opět cvičíme na toto tělo minimálně 40 dní.

Klikněte pro informace o výpočtu numerologických informací v češtině

Klikněte pro automatický výpočet numerologie a informace o tom co cvičit (v angličtině)

Popis 10. těl:

 1.  1. tělo – Duše
 2.  2. tělo – Negativní mysl
 3.  3. tělo – Pozitivní mysl
 4.  4. tělo – Neutrální mysl
 5.  5. tělo – Fyzické tělo
 6.  6. tělo – Aureola
 7.  7. tělo – Aura
 8.  8. tělo – Pránické tělo
 9.  9. tělo – Jemnohmotné tělo
 10.  10. tělo – Zářící tělo
 11.  11. tělo – Všechna těla a jejich rovnováha


Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский