Páté tělo - Fyzické tělo

Oběť, rovnováha, učitel

Využívám své síly a darů pro dobro všech?

Fyzické tělo je svatyní, ve které ostatní Těla hrají svou úlohu. Dává vám schopnost obětovat – udělat posvátným (sacrifice v angličtině je oběť, sacred je posvátný, slovní hříčka). Dává vám možnost uvést do rovnováhy všechny součásti vašeho života. Je-li silné, jste učitel, který je schopen používat abstrakce a vysvětlit je každému bez ohledu na věk, inteligenci a způsob života, a je schopen tu informaci převést do pozemské, konkrétní formy. S Pátým tělem se můžete rozhodnout mezi dharmou a karmou. Je-li vaše Páté tělo slabé, můžete být vzteklí, hamižní, žárliví, soutěživí, nevděční. Vaše vnitřní a vnější realita bude v nerovnováze. Může být pro vás obtížně se slovně vyjadřovat a můžete mít strach být v pozici učitele.

Klíč k rovnováze: Pravidelně cvičte. Učte.


Převzato z manuálu učitelského tréninku 1. stupně

Výzva:

Příliš nebo nedostatečně pečujete o fyzické tělo. Muže být neschopni se vcítit. Můžete mít pocit nejistoty a nemusíte se cítit bezpečně. Neumíte pracovat s energií.

Číslo duše:

Nedůvěřujete vaším schopnostem se o sebe postarat a máte pocit, že pomoc musí přijít zvenčí. Máte pocit, že vaše tělo je nedokonalé.

Číslo karmy:

Příliš nebo nedostatečně pečujete o fyzické tělo, oblíkaní atd. Střídá se vám období, kdy máte hodně energie, s obdobím s nedostatkem energie.

Číslo cesty:

Máte vnitřní nutkání být a sdílet s lidmi.

Síla:

Máte schopnost učit lidi a obětovat se. Máte dostatek energie a silnou fyzický základ. Dokážete pracovat s dětmi. Jste uzemněný a éterický zároveň.

Číslo daru:

Máte přirozenou schopnost učit a být rodičem. Máte životní sílu a energii. Máte dobrý energetický manažment.

Číslo osudu:

Naučili jste se jak komunikovat s lidmi na různých úrovních. Naučili jste se jak efektivně pracovat s energií.

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский