Jana Dlouhá

Kdo jsmeJana Dlouhá

řetí čakra, nazývaná manipura, se nachází v bodu středu.  Jelikož je centrem síly v našem těle je silná a nezbytná pro náš úspěch v pozemském i duchovním úsilí.  Dává nám sílu pohnout se vpřed, vybízí nás, abychom podnikli kroky k dosažení našich cílů, a podporuje nás ve vítězství ve všech našich snahách. Jsme příliš slabí a zastavujeme, zmenšujeme se nebo se schováváme při prvních známkách výzvy, nebo překážek na naší cestě.  V druhém extrému se staneme panovačnými, hrubými, chamtivými a staráme se pouze o úspěch svých vlastních tužeb bez ohledu na větší dopad našich činů. Aktivovaná a vyvážená 3. čakra nám dává sílu stát si pevně za svými ctnostmi, hodnotami a cestou.  Je centrem našeho energetického a nervového systému, základem naší schopnosti žít v lásce, je základem komunikace a jádrem pro  navýšení energie kundalini. TŘETÍ ČAKRA JE VAŠE TĚLO

 ENERGETICKÝ DOM Připojte se  na cestu do centra moci.  Cítíte že je to i vaše výzva? Těším se na společné setkávání a růst každé úterý??? při hodinách kundalini yogy. Čeká mimo jiné i zvuková lázeň gongbath.

 TŘETÍ ČAKRA JE VAŠE TĚLO 
 ENERGETICKÝ DOM

Třetí čakra, nazývaná manipura, se nachází v bodu středu. 

 Jelikož je centrem síly v našem těle je silná a nezbytná pro náš úspěch v pozemském i duchovním úsilí.  Dává nám sílu pohnout se vpřed, vybízí nás, abychom podnikli kroky k dosažení našich cílů, a podporuje nás ve vítězství ve všech našich snahách.

 Jsme příliš slabí a zastavujeme, zmenšujeme se nebo se schováváme při prvních známkách výzvy, nebo překážek na naší cestě.  V druhém extrému se staneme panovačnými, hrubými, chamtivými a staráme se pouze o úspěch svých vlastních tužeb bez ohledu na větší dopad našich činů.

 Aktivovaná a vyvážená 3. čakra nám dává sílu stát si pevně za svými ctnostmi, hodnotami a cestou.  Je centrem našeho energetického a nervového systému, základem naší schopnosti žít v lásce, je základem komunikace a jádrem pro  navýšení energie kundalini.

 Připojte se  na cestu do centra moci.  Cítíte že je to i vaše výzva? Těším se na společné setkávání a růst každé úterý 10:00-11:30 při hodinách kundalini yogy. Čeká mimo jiné i zvuková lázeň gongbath.

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский