Kateřina Černá (Hari Kirthan Kaur)

Kdo jsmeKateřina Černá (Hari Kirthan Kaur)

S kundalini jógou jsem se poprvé setkala před osmi  roky v Londýně, kde jsem pracovala jako dobrovolník pro Healing Art centrum.
Healing Arts centrum podporuje učitele Kundalini jógy, kteří docházejí do nemocnic a vedou zde hodiny jógy a meditace, které jsou součástí léčebného procesu/terapie. 
Po návratu do Čech jsem se přihlásila na "Mezinárodní trénink pro učitele Kundalini jógy podle Yogi  Bhajana" a stala se certifikovaným učitelem 1.stupně. Pokračuji v 2.stupni  učitelského tréninku  a tréninku meditativního umění v  tradici Sat Nam Rasayan.
Zaměruji se  práci se stresem, uvolnění mysli a těla. Kromě toho cvičí jógu s klienty  Psychiatrické nemocnice v Bohnicích na pomoc ženám s problémem se závislostí.

S kundalini jógou jsem se poprvé setkala před osmi  roky v Londýně, kde jsem pracovala jako dobrovolník pro Healing Art centrum.Healing Arts centrum podporuje učitele Kundalini jógy, kteří docházejí do nemocnic a vedou zde hodiny jógy a meditace, které jsou součástí léčebného procesu/terapie. Po návratu do Čech jsem se přihlásila na "Mezinárodní trénink pro učitele Kundalini jógy podle Yogi  Bhajana" a stala se certifikovaným učitelem 1.stupně. Pokračuji v 2.stupni  učitelského tréninku  a tréninku meditativního umění v  tradici Sat Nam Rasayan.Zaměruji se  práci se stresem, uvolnění mysli a těla. Kromě toho cvičí jógu s klienty  Psychiatrické nemocnice v Bohnicích na pomoc ženám s problémem se závislostí.


Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский