Třetí tělo - Pozitivní mysl

Rovnost, pozitivita

Jsem otevřen/a všem možnostem, které mi život nabízí? Nechám je vstoupit do svého života?

Pozitivní mysl vidí ve všech situacích a bytostech pozitivní jádro. Je expanzivní a přitahuje prostředky. Poskytuje vám silnou vůli a umožňuje vám používat svou sílu snadno a s pokorou. Způsobuje, že jste přirozeně hraví a optimističní a obdařuje vás dobrým smyslem pro humor. Dává vám schopnost komunikovat přímo a s důrazem. Je-li Pozitivní mysl slabá, je to, jako byste denně dostávali injekci jedu. Můžete být udoláni informacemi, které vám předkládá Negativní mysl, a které mohou být depresivní a paralyzující. Nebo jste možná vzteklí a netolerantní, nebo váháte, zda použít svou vlastní sílu, svůj vlastní žár, protože se bojíte zodpovědnosti, kterou to s sebou přináší, nebo se bojíte, že byste té síly mohli zneužít.

Klíč k rovnováze: Posílit Bod středu. Zvýšit sebeúctu. Používat pozitivní afirmace. Je-li Pozitivní mysl příliš silná, posilujte Negativní mysl.


Převzato z manuálu učitelského tréninku 1. stupně

Výzva:

Můžete mít nerealistická očekávání či naděje a být nepatřičně nadšený. Máte potřebu zavděčovat se ostatním a neumíte říci ne. Neuvědomujete si negativní stránky ostatních a nepoužíváte ji při svých rozhodování.

Číslo duše:

Máte nereálné očekávání od sebe a ostatních. Neuvědomujete si svoji temnou stránku a neumíte jí započítat do vašeho rozhodování.

Číslo karmy:

Snažíte se být pozitivní za každou cenu, ikdyž je to nepřirozenné. Máte potřebu zavděčovat se ostatním a neumíte říci ne.

Číslo cesty:

Chtěli byste vidět pozitivní stránku lidí a situací. Klíčové je pro vás vzít odpovědnost za sebe. Mějte naději. Pokud nedokážete vidět pozitivní stránku, dělejte si z toho alespoň legraci. Humor vám pomůže vidět světlo na konci tunelu. Posilujte třetí tělo, abyste se zbavili negativity, zloby, výčitek a sebedestrukce.

Síla:

Jste pozitivní, plní humoru a naděje. Máte neomezené odhodlání a pozitivní přístup.

Číslo daru:

Vyzařuje z vás světlo a naděje. Máte smysl pro humor a vidíte světlejší stránku věcí. Máte schopnost zlepšovat náladu ostatním a máte úsměv pro každého. Máte neomezené odhodlání a pozitivní přístup.

Číslo osudu:

Naučili jste se vidět s humorem pozitivní stránku věcí. Jste schopni dokončovat věci a rozhodovat se.

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский