Sedmé tělo - Aura

Slitování, bezpečí, láska

Cítím bezpečí pramenící z univerzální lásky? Neváhám povznést sebe i druhé?

Aura je elektromagnetické pole, které obklopuje vaše tělo stejným způsobem, jako Magnetické pole Země obklopuje Zemi. Když je silné, slouží jako schránka na vaši životní sílu a umožňuje této životní síle, aby se dostala na úroveň, při které se budete cítit sebejistí a bezpeční. Je to právě tento pocit bezpečí, který vám umožní jednat s druhými s laskavostí a který způsobí, že vaše pouhá přítomnost povznáší druhé.

Aura je vaší ochranou, je vaším štítem. Může přitáhnout pozitivitu a odpuzovat negativitu – negativitu druhých lidí, situací či nemocí.

Je-li vaše Aura slabá, můžete být paranoidní, nedůvěřovat si a negativita proniká do vaší psyché a fyzického těla. Všechny nemoci vstupují nejdříve do Aury. Takže pokud se dokážete zahojit auricky a udržet svou Auru silnou, potom nebudou nemoci moci pronikat do vašeho Fyzického těla.

Klíč k rovnováze: Meditujte. Noste bílé oblečení z přírodních materiálů.


Převzato z manuálu učitelského tréninku 1. stupně


Výzva:

Máte nízkou sebeúctu. Nejste schopni vyčnívat. Děláte pouze to, co ostatní očekávají. Jste hodně sebekritičtí.

Číslo duše:

Máte slabou sebe identitu. Můžete trpět depresemi a pocitem nejistoty. Máte pocit, že záře přichází z vašeho vzhledu a ne z nitra.

Číslo karmy:

Lidé od vás očekávají a požadují, abyste byli pečující a měli silné nezávislé názory. Může dostávat hodně nechtěné pozornosti. Máte pocit, že vám každý nutí svoje názory.

Číslo cesty:

Máte silnou touhu být tím, kým chcete být.  Nechce naplňovat cizí očekávání.

Síla:

Jste zářivý, soucitní a výjimeční. Svou přítomnosti zlepšujete prostředí a okolnosti ve vašem okolí. Jste magnetičtí a charizmatičtí.

Číslo daru:

Jste pozvedávající, zářivý, vznešení. Je příjemné být ve vašem okolí.

Číslo osudu:

Naučili jste se, že jen pouze svou fyzickou přítomností působíte. Znáte tajemství bytí.

 

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский