seminář 21. 4. Rovnováha mezi Deseti těly a numerologie

seminář 21. 4. Rovnováha mezi Deseti těly a numerologie

Seminář kundaliní jógy

pro začátečníky i zdatnější  

21. 04. 2024, 09:00 - 12:00

Hynek

Žít život podle vnitřního vedení je zásadní. Pokud tak neučiníte, budete mít pochybnosti. Pokud pochybnosti nejsou odstraněny, pak přichází frustrace. Pokud se frustrace neuvolní, vede k hněvu. Hněv pak vede k destruktivnímu chování.
Přijďte, chcete-li zastavit tento začarovaný kruh vnitřním stišením.

Jogínská tradice chápe člověka jako mnohorozměrnou bytost tvořenou deseti samostatnými, vzájemně provázanými těly (částmi). Jedno tělo je fyzické, tři jsou mentální  a zbylých šest jsou energetická těla.

S deseti těly se dá pracovat tak, že si vypočítáte tantrickou numerologii, kde jednoduchým výpočtem založeným na datu narození odhalíme zděděné silné a slabé stránky spojené s deseti těly. Další metodou je praktikovat sestavy na takzvané jedenácté tělo, které symbolizuje rovnováhu  mezi všemi deseti těly.

Klikněte pro informace o výpočtu numerologických informací v češtině

Klikněte pro automatický výpočet numerologie a informace o tom co cvičit (v angličtině)

Náplň semináře:

Po přihlášení obdržíte návod na výpočet tantrické numerologie a odkazy, kde najdete další informace. Na vlastním semináři poté můžeme diskutovat případné nejasnosti a probrat domácí praxi. Hlavně však daných třech hodin využijeme k cvičení, meditaci, relaxaci a gongu s cílem nastavovat rovnováhu mezi deseti těly.

Co používáme:

Krije (jógové sestavy), dechové techniky (pranajám), mantry (zvukové vibrace), mudry (pozice prstů), gong a meditativní pozornost vycházející z jógové tradice od Yogi Bhajana.

Za kolik:

1. Dvě lekce z permanentky (2390 Kč/10 lekcí)

2. Platba hotově na místě: 560 Kč

Rezervace:

tel. 731110496

studio@kundaliniyoga.cz


Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский