Sat Shabad Kaur

Kdo jsmeSat Shabad Kaur


S Kundaliní jógou jsem se poprvé setkala v Los Angeles v roce 2009. Hned při první hodině mně bylo jasné, že toto je něco o čem jsem celý život podvědomě věděla, že někde je, ale vůbec jsem nevěděla co to je a kde to najdu.

Vypadalo to, že celá lekce je ušitá na míru přímo pro mě. Všechno co se dělo a vše co bylo řečeno, reflektovalo moji současnou životní situaci a zároveň mně podávalo pomocnou ruku na cestu z bludného kruhu, ve kterém jsem svůj život žila. Ten zážitek byl tak silný a hluboký, že jsem se do Kundaliní jógy zamilovala a věděla, že toto je vztah na celý život.

Vyzkoušela a nějaký čas jsem praktikovala i jiné styly jógy, které mně hodně pomohly po fyzické stránce, ale v roce 2010 mně opět vstoupila do života Kundaliní jóga a už v něm zůstala.

Přesto, že jsem v průběhu uplynulých let vyzkoušela i jiné směry a cesty vedoucí k sebepoznání a k osobnímu a duchovnímu rozvoji, Kundaliní jóga je pro mě stále číslo 1. A čím déle ji praktikuji a poznávám, tím je moje láska k ní hlubší a stabilnější.

V roce 2011 jsem se zúčastnila prvního učitelského tréninku a od té doby předávám tuto úžasnou technologii dál.

Je to moje cesta a ráda se o ni dělím s každým, kdo projeví zájem. Ale ani milión slov nenahradí vlastní zkušenost a zážitek z hodiny nebo semináře.

A proto se s vámi těším na viděnou na lekci.

Sat Nam

www.satshabadkaur.cz


Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский