Sadhana u příležitosti narozenin Guru Ram Dase 9. 10. 2019

Sadhana u příležitosti narozenin Guru Ram Dase 9. 10. 2019

Srdečně vás zveme na speciální Sadhanu
u příležitosti narozenin Guru Ram Dase
9. 10. 2019
4:30 – 8:00
Po zpěvu Japji Sahib a krátké kriji věnujeme dnešní společnou
sadhanu Guru Ram Dasovi zpěvem mantry zázraků:
Dhan Dhan Ram Das Guru
Guru Ram Das byl čtvrtým Sikhským guruem a byl znám jako Guru Zázraků. Byl ztělesněním pokory, soucitu, služby a hluboké oddanosti. Byl Guruem Yogi Bhajana, v jehož srdci zaujímal speciální místo. Celosvětově se naše komunita obrací na Guru Ram Dase s prosbami o vedení, léčení a ochranu. Ke dni jeho narozenin nám Yogi Bhajan předal speciální sadhanu. Budeme společně po 150 minut recitovat mantru zázraků Dhan Dhan Ram Das Guru.
Yogi Bhajan popisoval tuto příležitost jako velmi silný čas k vyplnění modliteb. Vše, za co se modlíte, bude odpovězeno Guru Ram Dasem. Je důležité si uvědomit, že je třeba nechat božskou sílu dělat svoji práci s ohledem na váš nejvyšší osud, proto buďte otevření. Vyslovte jednou svoji modlitbu a pak se vzdejte všech očekávání o tom, jakým způsobem má být manifestována.
Nezáleží na tom, jakým způsobem strávíte tento zvláštní čas, stačí mít Guru Ram Dase ve svém srdci a cítit jeho lásku. Přijímejte zázraky života a žehnejte sami sobě a celému světu.
Vstupné dobrovolné.
Těším se na viděnou.
Sat Shabad Kaur

Srdečně vás zveme na speciální Sadhanu u příležitosti narozenin Guru Ram Dase
9. 10. 2019 4:30 – 8:00


Po zpěvu Japji Sahib a krátké kriji věnujeme dnešní společnou sadhanu Guru Ram Dasovi zpěvem mantry zázraků: Dhan Dhan Ram Das Guru


Guru Ram Das byl čtvrtým Sikhským guruem a byl znám jako Guru Zázraků. Byl ztělesněním pokory, soucitu, služby a hluboké oddanosti. Byl Guruem Yogi Bhajana, v jehož srdci zaujímal speciální místo. Celosvětově se naše komunita obrací na Guru Ram Dase s prosbami o vedení, léčení a ochranu. Ke dni jeho narozenin nám Yogi Bhajan předal speciální sadhanu. Budeme společně po 150 minut recitovat mantru zázraků Dhan Dhan Ram Das Guru.Yogi Bhajan popisoval tuto příležitost jako velmi silný čas k vyplnění modliteb. Vše, za co se modlíte, bude odpovězeno Guru Ram Dasem. Je důležité si uvědomit, že je třeba nechat božskou sílu dělat svoji práci s ohledem na váš nejvyšší osud, proto buďte otevření. Vyslovte jednou svoji modlitbu a pak se vzdejte všech očekávání o tom, jakým způsobem má být manifestována.Nezáleží na tom, jakým způsobem strávíte tento zvláštní čas, stačí mít Guru Ram Dase ve svém srdci a cítit jeho lásku. Přijímejte zázraky života a žehnejte sami sobě a celému světu.

Vstupné dobrovolné.
Těším se na viděnou.
Sat Shabad Kaur

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский