Satsang s Canelou Michelle Meyers

Odkazy a akce jinýchSatsang s Canelou Michelle Meyers
POZVÁNKA NA SATSANG

S potěšením Vás tímto zveme na Satsang, který v Praze ve dnech 29. září - 1. října 2017 povede osvícená spirituální učitelka a léčitelka Canela Michelle Meyers. http://www.canelamichelle.com/about/

Canela navazuje na linii učitelů Ramana Mahárišiho, Papádžiho a Isaaca Shapiro. Pracuje s energií, je schopna vnímat a léčit přímo, což může způsobit zásadní změny v životě, jako se to přihodilo Jaromírovi. Satsang zahrnuje základní aspekt existence nazývaný Tantra. Existuje spousta způsobů jak sdílet a hovořit o Tantře. Canela vám pomůže naučit se, jak zapojit svou sexuální energii do  každodenního života. To je energie Shakti, léčící na hluboké úrovni.    

Canela Michelle je:
– realizovaná v roce 1998, Satsangy organizuje po celém světě od roku 1999
– instruktorka Kundalini Jogy od roku 1996
– mistr ReiKi od roku 1994 

… a dále je: 
– autorkou best-selleru “Right Here, Right Now Meditations – Satsang Invitations for Expanding Awareness” 
– řečníkem na konferencích "Science and Nonduality Conference (SAND)" SAND 2015 Talk & SAND 2016 Talk
– řečníkem a přispěvatelem “PARADOXICA: Journal of Nondual Psychology & Yearly Conference” www.paradoxica.ca (2012-2015). 2014 Talk

…několik odkazů na video:


Satsang se bude konat v komorním prostředí našeho nového domu v Praze 6 - počet míst je proto omezen. Profesionální tlumočení z angličtiny do češtiny je zajištěno. Začátek v pátek v 18.00, konec v neděli kolem 16.00. Následně je možné domluvit si s Canelou individuální konzultace. 

Cena 3.900 Kč, pro platby odeslané do 31. srpna platí “early-bird” cena 3.400 Kč. Individuální konzultace 1.200 Kč/ hod. 

Přihlášky se svým jménem a telefonním číslem posílejte na adresu: jaromir.smetana59@gmail.com. S potvrzením rezervace Vám zašleme platební instrukce.

Na setkání se těší

Ivana & Jaromír Smetanovi
+420 606 512 312

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский