Osmé tělo - Pránické tělo

Čistota, energie, nebojácnost, sebeiniciace

Žiju život plně a beze strachu? Mám dostatek energie, abych dosáhl/a svých cílů?

Pránické tělo neustále přivádí do vašeho organizmu dechem životní sílu a energii. To vám umožňuje cítit se nebojácní, plní života a jednotní se vším. Je-li vaše Pránické tělo silné a dýcháte-li zhluboka a uvolněně, nic vás nebude obtěžovat. Motivujete sami sebe a máte dostatek energie, abyste dosáhli svých cílů.

Všechny nemoci začínají nerovnováhou v Pránickém těle. Máte-li Osmé tělo v nerovnováze, můžete neustále pociťovat nízkou úroveň úzkosti a chronickou únavu. Možná se snažíte získat energii z jídla nebo stimulantů. Možná jste bojácní a v defenzivě.

Klíč k rovnováze: Veškerý pranajám.


Převzato z manuálu učitelského tréninku 1. stupně


Výzva:

Můžete se cítit izolovaný a odcizený od ostatních.  Jste bojácní a trpíte pocitem osamocení. Máte úzkostlivé myšlenky a zkušenosti.

Číslo duše:

Nejste v kontaktu s vlastními pocity. Můžete se bát podívat na vaší temno stránku a přijmout ji. Můžete se cítit opuštěni.

Číslo karmy:

Můžete být viděni jako ti, co mají všeho dostatek a proto na vás lidé můžou mýt nesmyslné nároky a žádosti. Můžete se cítit odcizeni, odpojeni, osamoceni a ustrašeni. Můžete mýt pocit, že nemáte dostatek energie, lásky nebo času k tomu, abyste dělali to, co chcete.

Číslo cesty:

Silně toužíte po propojení s nekonečným zdrojem energie.

Síla:

Jste energetičtí a napojení. Jste beze strachu. Zažíváte a věříte v hojnost. Máte přirozeně kontrolu nad myšlenkami. Máte schopnost předávat energii ostatním.

Číslo daru:

Vypadáte jako generátor energie a zdrojů. Jste si vědom vašeho propojení s nekonečným zdrojem energie. Přirozeně vidíte za svět polarit.

Číslo osudu:

Naučili jste se, jak se dle libosti napojit na nekonečný zdroj energie. Jste schopni rozhřešit dualitu.

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский