Čtvrté tělo - Neutrální mysl

Služba, soucítění, splynutí

Dovolím sám/a sobě naslouchat své vnitřní moudrosti a jednat na její popud?

Neutrální neboli Meditativní mysl je mentalita, která vede k tomu, že nakonec vyhrají všichni. Z její perspektivy se  díváte na celou hru života se soucítěním. Neutrální mysl vyhodnocuje informace dodané Negativní a Pozitivní myslí (a zároveň i všech ostatních Těl) a do 9 sekund vám poskytne vedení v dané situaci. Je velmi intuitivní a umožňuje vám přístup k vaší  duši. Je-li vaše Neutrální mysl slabá, je pro vás těžké se rozhodovat. Jste zvyklí si myslet, že k vám život není spravedlivý, protože nevíte, jak zaintegrovat své zkušenosti a jak v nich najít smysl.  Může být pro vás obtížné vidět za hranice protikladů života na Zemi a naladit se na širokou vesmírnou perspektivu všech věcí.

Klíč k rovnováze: Meditujte.


Převzato z manuálu učitelského tréninku 1. stupně

Výzva:

Jste příliš radikální a tvrdohlaví/á v procesu uvažování a vyjadřování. Vidíte svět černobíle. Máte neochotu ke změnám.

Číslo duše:

Jste příliš radikální a tvrdohlaví/á. Máte neochotu ke změnám. Máte pocit, že se člověk nemůže změnit.

Číslo karmy:

Jste viděn/a jako silná osoba s jasným názorem. Bohužel máte špatné načasování, jak co komu říci a můžete působit arogantně. Vaše přítomnost nastavuje vaše okolí do nerovnováhy a nutíte je se vůči vám vyhraňovat.

Číslo cesty:

Toužíte po vnitřní a vnější rovnováze. Raději než uzavírat se aby vás nic nevyvedlo z míry, je lepší hledat rovnováhu, která trvá ať se děje co se děje. Klíčem pro vás je meditovat.

Síla:

Máte schopnost balancovat plusy a mínusy. Můžete vybalancovat okolí. Jste intuitivní a pokorní.

Číslo daru:

Máte schopnost vytvářet rovnováhu vnitřně i ve vnějším prostoru. Jste intuitivní a užíváte si službu ostatním.

Číslo osudu:

Naučili jste se nastolit rovnováhu ve vnitřním a vnějším prostoru. Vytvořili jste si intuici. Naučili jste se užívat si službu druhým.

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский