Podzim 18: Rozvoj intuice a vnímavosti

KurzyPodzim 18: Rozvoj intuice a vnímavosti

Otevřený kurz Kundaliní jógy pro začátečníky i pro zdatnější ve čtvrtky 17:30 - 19:00 s Hanou Joti Kaur Kyralovou


začátek 4.10. – 20.12. 2018, 12 lekcí

 

Nejmoudřejší učitel sídlí v tobě

Intuice je naše vnitřní “ochranka” a zdroj přímého poznání, kdy už nemáme potřebu se horečně pídit po informacích a dostávat se do vnitřních konfliktů kvůli jejich rozporuplnosti. Je to pobývání ve stavu shuniya, stavu prázdnoty mysli, kdy umíme naslouchat jemnému hlasu naší vnitřní moudrosti. Hovoří se také o hlasu duše či srdce.

K tomu ale potřebujeme prohloubit vnímavost k našemu vnitřnímu světu a naučit se důvěřovat vnitřnímu vedení. Silnější hlas ega/mysli je mnohdy založen na našich přesvědčeních z minulosti a nepomáhá na současné cestě. Pokud se nám podaří žít ze srdce, prožíváme život pokorně jako dar naplněný nekonečnými možnostmi, jak využít svůj potenciál a povznést sebe a ostatní.

Každá lekce bude začínat sekvencí Pozdrav slunci pro protažení, otevření srddečního centra a rozproudění prány. Každá lekce bude zakončena stejnou meditací na intuici, kdy budeme postupně pozorovat své pokroky ve vědomém zaměření pozornosti při meditování. Mezi rozcvičku a meditaci budeme v jednotlivých sestavách zjemňovat své vnímání těla a mysli a pracovat na zklidnění mysli pomocí dechu a zaměření pozornosti. Budeme si povídat také o tom, čím se vyznačuje intuice a jak se naučit jí důvěřovat. Cílem bude také získat motivaci k vlastní meditační praxi.

Za kolik:

  1. Obecná permanentka na jakékoliv lekce v našem Centru: 1960 Kč/10 lekcí (platnost jeden rok)
  2. Platba jednotlivých lekcí: 230 Kč/1 lekce 

Informace (rezervace není potřeba):

tel. 731110496

e-mail: studio@kundaliniyoga.cz

Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский