Zima 20: Meditace jako lék

KurzyZima 20: Meditace jako lék

každý pátek 17:30 - 19:00
31. 01.  –  24. 04. 2020
Lekce kundaliní jógy pro začátečníky i pokročilé
Lektorky:
Sabina Noorpreet Tošovská
Martina Krausová - Sat Shabad Kaur

Tyto lekce jsou zaměřeny na regeneraci, vitilazaci a sebeléčení (fyzické či psychické) prostřednictvím kundalini-jógových meditací. Lekce budou samozřejmě obsahovat i vhodnou tělesnou sestavu – kriji, avšak hlavní osou celé této série budou specifické meditace. 
Budeme postupovat podle knihy „Meditation as Medicine – Activate the Power of Your Natural Healing Force“ (Meditace jako lék – Aktivuj moc své přirozené léčivé síly). Její autor Dharma Singh Khalsa, lékař a jogín v jedné osobě, v ní shrnul své dlouholeté studium vědeckých výzkumů a osobní zkušenosti z praxe kundalini jógy, na jejichž základě vypracoval pozoruhodný manuál, jak efektivně praktikovat kundalini-jógové techniky a meditace pro léčebný účinek. Tyto léčebné meditace mají velmi různé formy a obsahy, někdy jde i o meditace v pohybu. Přijďte je vyzkoušet!
Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, není třeba předchozích znalostí ani fyzické zdatnosti.
Můžete přijít na kteroukoli lekci bez předchozí návaznosti. 
Ke každé absolvované lekci obdržíte v případě zájmu materiály pro domácí praxi.
Poznámka:
Léčebné meditace nenahrazují lékařskou péči ani medikaci. V případě vážných zdravotních potíží se poraďte se svým lékařem.


Tyto lekce jsou zaměřeny na regeneraci, vitilazaci a sebeléčení (fyzické či psychické) prostřednictvím kundalini-jógových meditací. Lekce budou samozřejmě obsahovat i vhodnou tělesnou sestavu – kriji, avšak hlavní osou celé této série budou specifické meditace. Budeme postupovat podle knihy „Meditation as Medicine – Activate the Power of Your Natural Healing Force“ (Meditace jako lék – Aktivuj moc své přirozené léčivé síly). Její autor Dharma Singh Khalsa, lékař a jogín v jedné osobě, v ní shrnul své dlouholeté studium vědeckých výzkumů a osobní zkušenosti z praxe kundalini jógy, na jejichž základě vypracoval pozoruhodný manuál, jak efektivně praktikovat kundalini-jógové techniky a meditace pro léčebný účinek. Tyto léčebné meditace mají velmi různé formy a obsahy, někdy jde i o meditace v pohybu. Přijďte je vyzkoušet!
Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, není třeba předchozích znalostí ani fyzické zdatnosti.Můžete přijít na kteroukoli lekci bez předchozí návaznosti. Ke každé absolvované lekci obdržíte v případě zájmu materiály pro domácí praxi.

31.01. - Sabina

07.02. - Martina

14.02. - Sabina

21.02. - Jana Dejmková

28.02. - Sabina

06.03. - Martina

13.03. - Sabina

20.03. - Martina

27.03. - Sabina

03.04. - Martina

10.04. - lekce není (Velikonoce)

17.04. - Sabina

24.04. - Sabina


Poznámka: Léčebné meditace nenahrazují lékařskou péči ani medikaci. V případě vážných zdravotních potíží se poraďte se svým lékařem.

Za kolik:

  1. Obecná permanentka na jakékoliv lekce v našem Centru: 2160 Kč/10 lekcí (platnost jeden rok)
  2. Platba jednotlivých lekcí: 250 Kč/1 lekce 

Informace (rezervace není potřeba):

tel. 731110496

e-mail: studio@kundaliniyoga.cz


Úvodní stránka Mapa stránek Kontakty English Česky Русский